0 Kč

Samyang objektiv MF 85mm f/1.4 MK2 pro Fuji X

Samyang objektiv MF 85mm f/1.4 MK2 pro Fuji X

Tento portrétní objektiv doslova oplývá novými vlastnostmi jako jsou například zámek ostření a declick funkce. Nyní máte možnost ostření uzamknout, což je vynikající pomůcka nejen při portrétování, ale i při natáčení videa. Declick funkce clony vám umožní deaktivaci západky clonového kroužku mezi jednotlivými clonovými čísly, což efektivně eliminuje jakékoliv nežádoucí rozdíly v jasu. Když tedy otočíte stříbrným kroužkem do polohy „Free“ budete moci zcela plynule otáčet clonovým kroužkem.

Více o produktu

9 190  7 595,04  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Vysoká úroveň optiky

Optika objektivu sestává z 9 členů v 7 skupinách. Společnost Samyang používá hybridní asférické členy za účelem minimalizace sférických a zkreslujících aberací pro co nejostřejší obraz.

Dechberoucí bokeh, díky pokročilé optické konstrukci

Objektiv je opatřen 9lamelovou clonou poskytující ohromující efekt bokeh. To je skvělé pro vytváření snového pozadí u portrétní fotografie nebo pro zachycení jasně ohraničených slunečních paprsků.

Bezpečný design

Objektiv má nový moderní design. Má ochranné kryty uzpůsobené proti působení vnějších podmínek, které ho efektivně chrání před vlhkostí a kapkami deště. Tím se zvyšuje ochrana před nepříznivým počasím o další stupeň.

O značce (plugin BRANDS)

Samyang
Samyang

O značce

Společnost Samyang byla založena v roce 1972 v Masanu v Jižní Koreji. Společnost Samyang je odhodlána posouvat hranice obrazu a stát se vůdčí společností v oblasti inovací a vývoje objektivů pro digitální zrcadlovky a bezrcadlovky. Nová generace objektivů Samyang pro fotoaparáty umožňuje každému fotografovi a tvůrci videa sdílet jejich jedinečné perspektivy se světem.

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.