0 Kč

Rozšiřujeme nabídku o značku Sprig!

Sprig usnadňuje uspořádání kabelů. Jeho patentovaný design se vyznačuje flexibilním závitem pro bleskově rychlou instalaci, která vás udrží v tempu i při těch nejnáročnějších plánech.

A protože Sprig modeluje funkčnost šroubu, stačí kroucení zápěstím pro vložení nebo vyjmutí. Ve spěchu? Žádný problém! Pevný a pružný Sprig to zvládne.

O značce Tokina

Společnost Kenko Tokina byla založena v roce 1950 v Japonsku a vyrábí vysoce kvalitní optické produkty, jako jsou fotografické objektivy, cinema objektivy a filtry. Kenko Tokina má dlouhou historii leštění a finálních úprav skla. V průběhu let společnost vyrobila množství objektivů určených pro běžné i profesionální použití a jejich objektivy získaly řadu ocenění.

Moderní optika s vysokým rozlišením a optickým designem, který poskytuje ostrost odpovídající obrazu vnímanému lidským okem. Světelné objektivy T1.5 s pokrytím snímače daleko za hranicí formátu full frame. Pořizujte snímky s větší kontrolou v náročných světelných podmínkách. Udržujte svůj objekt přesně tam, kde jste jej v záběru umístili díky optickému designu s prakticky nulovým dýcháním. Přesnost a všestrannost připravená pro techniku budoucnosti. Kinematografie je vaše umění, technologie je naše. Výsledek můžete vidět například v produkci Netflixu, jako například ve filmech Rain a Chestnut Man.

Cinema objektivy

Značka Tokina je známá díky svým neuvěřitelně dobrým cinema objektivům pro profesionální filmovou tvorbu a tvorbu obsahu. Tyto špičkové filmové objektivy vám umožňují měnit zaostření na objekty bez viditelného dýchání. Objektivy mají svůj vlastní charakter a umožňují zachytávání záběrů s krásným bokehem a odleskem (lens flare).

Cinema objektivy Tokina se stávají stále populárnější volbou pro profesionální produkci a získali si reputaci díky elegantním a vysoce detailním záběrům. Zkreslení objektivu a chromatická aberace jsou dobře kontrolovány, s minimálním dýcháním při zaostřování, příjemným jemným odleskem a jemným postupným rozostřením od objektu k pozadí. Kameraman tak získá větší tvůrčí svobodu při výběru úhlu pohledu při zachování úplné kontroly nad obrazem.

Nová éra začíná!

ARRI once again raises the bar for digital cinema capture with the ALEXA 35, a Super35-format camera boasting a new 4:3 4.6K sensor that delivers 2.5 of additional dynamic range, improved performance in low light, and a richer, more accurate color reproduction. This ALEXA 35Body & ARRI PL Mount Set combines the ALEXA 35 camera with a Cine License, an LBUS PL mount, a B-mount battery plate, and a BUD-1 Utility Dovetail. Compact and easy to operate, the ALEXA 35 offers MFX/ARRIRAW and MFX/Apple ProRes capture to 1 or 2TB Codex drives with resolutions up to 4.6K and frame rates up to 120p.

Odolné baterie

Baterie Bebob jsou navrženy tak, aby byly odolné a vydržely pád z 1,5 m. Pokud by se měly případně poškodit, modulární koncepce umožňuje výměnu jakékoli mechanické části.

Vyměnitelné články

Baterie Bebob nejsou jednorázové, ale odolné baterie. Pokud po letech používání kapacita nestačí, lze baterie u našeho výrobce obnovit. 

Twist D-Tap

Pouze baterie Bebob poskytují jedinečný Bebob Twist-D-Tap. Tato voděodolná zásuvka umožňuje připojit konektor D-Tap k baterii s volným výběrem kabelu, který se táhne zleva nebo zprava.

CINE V-Mount

Díky samostatně vyvinutému rozhraní V-Mount CINE a odpovídající desce kamery CINE-VMM-HL, můžete z baterie odebírat nepřetržitý proud 20 A, aniž byste poškodili kontakty nebo články.

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.