0 Kč

ARRI placovka Unit Bag Medium II

Objem 50 l
Voděodolné
Robustní
Katalogové číslo: K2.0017197 Kategorie: , ,

ARRI placovka Unit Bag Medium II

Objem 50 l
Voděodolné
Robustní

Uspořádejte a přepravujte své kamerové vybavení a příslušenství pomocí Unit Bag Medium II od ARRI.

Více o produktu

7 990  6 603,31  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Ostatní velikosti
Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

S odolným vodotěsným vnějším povrchem a plně polstrovaným vnitřkem poskytuje Unit Bag II dostatečnou ochranu před nástrahami života na scéně. Součástí tašky je taška na dokumenty na zip, která poskytuje další úložný prostor pro dokumenty nebo tablet a připevňuje se k horní části víka tašky pomocí pásků na suchý zip. Taška je dodávána s kapsami na příslušenství, které lze připevnit uvnitř tašky nebo na víko, když je taška na dokumenty odstraněna. Součástí jsou také dva ramenní popruhy, dvě dlouhé přepážky, dvě krátké přepážky, dvě šňůrky, dva štítky na zavazadla a pláštěnka.

Produktové video

Další informace

Váha

4,5 kg

Rozměry

600 x 290 x 330 mm

Objem

50 l

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.