0 Kč

ARRI placovka Unit Bag Small II

Objem 30 l
Voděodolné
Robustní
SKU: K2.0017196 Categories: , ,

ARRI placovka Unit Bag Small II

Objem 30 l
Voděodolné
Robustní

Uspořádejte a přenášejte své kamerové vybavení a příslušenství pomocí Unit Bag Small II od ARRI.

Více o produktu

6 690  5 528,93  bez DPH

K dispozici na objednávku do 14 dnů

Ostatní velikosti
Máte dotazy? Neváhejte se na nás obrátit.
+420 721 156 350

Detailní popis produktu

Díky robustnímu, voděodolnému vnějšku a plně polstrovanému vnitřku poskytuje Unit Bag II dostatečnou ochranu před nástrahami života na scéně. Design tašky zahrnuje tři vnější kapsy a tři odnímatelné kapsy různých velikostí, stejně jako elastickou šňůrku a zámek na šňůrku na horní straně víka. Součástí tašky je ramenní popruh, dlouhá přepážka, dvě krátké přepážky, čtyři pásky na suchý zip, šňůrka, dva štítky na zavazadla a pláštěnka.

Produktové video

Additional information

Váha

3,5 kg

Rozměry

470 x 265 x 265 mm

Objem

30 l

O značce (plugin BRANDS)

ARRI
ARRI

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj.

O značce

Společnost ARRI byla založena v roce 1917 v Mnichově a je největším výrobcem profesionálního filmového vybavení na světě. Firma se zabývá každým aspektem filmového průmyslu, jako je inženýrství, design, výroba, zařízení pro pronájmy, řešení studiového osvětlení, výroba a distribuce filmů, postprodukce, laboratorní služby a vizuální efekty. Akademie filmového umění a věd udělila ARRI již devatenáct ocenění za technický vývoj. www.arri.com

Doporučené produkty

Copyright © 2022 FILMTAPE. Všechna práva vyhrazena.
usercartcrossmenucross-circle
My cart
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.